Kontakt

POSTER Zakład Automatyzacji

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

email: office@poster.poznan.pl

SIEDZIBA:
60-462 Poznań, ul. Synów Pułku 26
tel. 61 842 2610

BIURO HANDLOWE

ul. Obornicka 124A, 62-002 Suchy Las

Prezes Zarządu:
Krzysztof Cieśliński
krzysztof.cieslinski@poster.poznan.pl – 604 477 307

Wiceprezes Zarządu: 
Tadeusz Cieśliński
tadeusz.cieslinski@poster.poznan.pl – 608 295 290

Księgowość:
Jolanta Cieślińska
jolanta.cieslinska@poster.poznan.pl – 604 070 801
Edyta Cieślińska
edyta.cieslinska@poster.poznan.pl – 600 608 001
Natalia Ogonowska
natalia.ogonowska@poster.poznan.pl – 880 331 222

Dział Handlowy:
Krzysztof Cieśliński
krzysztof.cieslinski@poster.poznan.pl – 604 477 307
Paweł Maksymiszyn
pawel.maksymiszyn@poster.poznan.pl – 666 845 937
Maria Świderska
maria.swiderska@poster.poznan.pl – 788 957 929

Dział Projektów:
Przemysław Kina
przemyslaw.kina@poster.poznan.pl – 696 113 024
Szymon Hajdasz
szymon.hajdasz@poster.poznan.pl – 604 957 759
Szymon Woyke
szymon.woyke@poster.poznan.pl – 788 954 240
Maciej Jesse
maciej.jesse@poster.poznan.pl

Koordynatorzy:
Mariusz Król
mariusz.krol@poster.poznan.pl – 691 018 820
Stanisław Graczyk
stanislaw.graczyk@poster.poznan.pl – 880 933 330

Dział Programowania:
Michał Kwiatkowski
michal.kwiatkowski@poster.poznan.pl – 788 260 108

BIURO TECHNICZNE
ul. Czarnieckiego 24, 63-400 Ostrów Wlkp.
tel. 62 592 4440

Wiceprezes Zarządu:
Stanisław Nowicki
stanislaw.nowicki@poster.poznan.pl – 608 295 791

Produkcja i Logistyka:
Zbigniew Jakubczak
zbigniew.jakubczak@poster.poznan.pl – 604 243 246
Agata Sufryd–Kaczmarek
agata.sufryd@poster.poznan.pl – 698 958 810

Dział Technologiczny:
Wiesław Gąsior
wieslaw.gasior@poster.poznan.pl – 600 290 386
Jacek Pawłowski
jacek.pawlowski@poster.poznan.pl – 660 781 672
Sofiia Shcherba
sofiia.shcherba@poster.poznan.pl – 800 105 123

Dział Programowania:
Piotr Mucha
piotr.mucha@poster.poznan.pl – 602 507 736
Bartosz Nowicki
bartosz.nowicki@poster.poznan.pl – 600 327 693

Monterzy:
Krzysztof Poprawa
Mariusz Kaczmarek
Tomasz Werner
Valerii Dubodielov

 

Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) L 119/40 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej 4.5.2016 jest firma Poster.