Kontakt

POSTER Zakład Automatyzacji

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

email: office@poster.poznan.pl

SIEDZIBA:
60-462 Poznań, ul. Synów Pułku 26
tel. 61 842 2610, 61 822 1290, 61 842 2609

BIURO HANDLOWE

ul. Obornicka 124A, 62-002 Suchy Las

Prezes Zarządu:
Krzysztof Cieśliński
krzysztof.cieslinski@poster.poznan.pl – 604 477 307

Wiceprezes Zarządu: 
Tadeusz Cieśliński
tadeusz.cieslinski@poster.poznan.pl – 608 295 290

Księgowość:
Jolanta Cieślińska
jolanta.cieslinska@poster.poznan.pl – 604 070 801
Edyta Cieślińska
edyta.cieslinska@poster.poznan.pl – 600 608 001
Natalia Ogonowska
natalia.ogonowska@poster.poznan.pl – 727 930 286

Dział Handlowy:
Krzysztof Cieśliński
krzysztof.cieslinski@poster.poznan.pl – 604 477 307
Paweł Maksymiszyn
pawel.maksymiszyn@poster.poznan.pl – 666 845 937
Maria Świderska
maria.swiderska@poster.poznan.pl – 788 957 929

Dział Projektów:
Przemysław Kina
przemyslaw.kina@poster.poznan.pl – 696 113 024
Szymon Hajdasz
szymon.hajdasz@poster.poznan.pl – 604 957 759

Koordynatorzy:
Sergei Kovyrin
sergei.kovyrin@poster.poznan.pl – 539 197 854
Mariusz Król
mariusz.krol@poster.poznan.pl – 691 018 820

Dział Programowania:
Michał Kwiatkowski
michal.kwiatkowski@poster.poznan.pl – 788 260 108
Paweł Kędzierski
pawel.kedzierski@poster.poznan.pl – 788 954 240

BIURO TECHNICZNE
ul. Czarnieckiego 24, 63-400 Ostrów Wlkp.
tel. 62 592 4440

Wiceprezes Zarządu:
Stanisław Nowicki
stanislaw.nowicki@poster.poznan.pl – 608 295 791

Produkcja i Logistyka:
Zbigniew Jakubczak
zbigniew.jakubczak@poster.poznan.pl – 604 243 246
Wiesław Gąsior
wieslaw.gasior@poster.poznan.pl – 600 290 386
Jacek Pawłowski
jacek.pawlowski@poster.poznan.pl – 660 781 672
Agata Sufryd–Kaczmarek
agata.sufryd@poster.poznan.pl – 698 958 810

Dział programowania:
Michał Panek
michal.panek@poster.poznan.pl – 600 971 560
Piotr Mucha
piotr.mucha@poster.poznan.pl – 602 507 736
Bartosz Nowicki
bartosz.nowicki@poster.poznan.pl – 600 327 693

Serwis:
Paweł Kupczyk
pawel.kupczyk@poster.poznan.pl – 698 958 542
Ireneusz Sikora
ireneusz.sikora@poster.poznan.pl – 535 455 349

Monterzy:
Krzysztof Poprawa
Mariusz Kaczmarek
Tomasz Werner

 

 

Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) L 119/40 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej 4.5.2016 jest firma Poster.